Модні зачіски

От знаєте, я ніяк не можу зрозуміти, а що таке, власне, мода?! Адже повинна бути мода міста, країни, регіону? Пам'ятаю, у 90-х пішла мода на прикрашення волосся в неприродні кольори типу червоний, зелений, фіолетовий. Так у Києві вже щосили процес йшов, а в нас тільки окремі передові особистості вигідно виділялися на загальному фоні співгромадян.

Виходить, що мода - вона різна, для Парижа - один, для Жмеринки - інша. А наштовхнув мене на такі висновки пошук в инете за запитом "модна зачіска 2010". Як-то від сторінки до сторінки всі різні моди у народу. І жодного збігу!

Тому постік буде про зачісках, які звернули на себе мою увагу. Взагалі, у мене суперечливе ставлення до жіночих зачісок. Спочатку, так би мовити з молодих років, мені подобаються пишні, великі зачіски. Типу Ані Лорак на Євробаченні 2008.

Але ось минули роки, я одружився і в одну з ночей з подивом зрозумів, що ці самі волосся заважають! Мало того, що вони лоскочуть, так вони намагаються залізти куди не треба і спроба дружини повернутися призводить до достатчно болючим наслідків. Добре, у супружніци моєї досить коротка стрижка. І тепер мені подобаються пишні зачіски в тітоньок на блакитних екранах і широкоформатних моніторах.

Але до справи. Ось такий собі варіант. Нехай на мене не ображаються власниці такій шикарній стрижки-зачіски, але дуже пуделя нагадує. Ну, ось такі асоціації. Хоча всі миленько і красиво, волосся так приємно переливаються ...

Наступна модна для мене зачіска взагалі супер! Все в ній стильно: колір, форма, класно підібране освітлення. Ось тільки як з такою красою жити?! Адже одним оком нічого не видно! Тут вже точно творіння майстрів зачісок, але ніяк не практична модель. Та й у некотром ракурсі термінатора після бою нагадувати може.

А наполседок взагалі цікавий варіант. Не знаю, наскільки мої погляди застаріли, але це сама натуральна відьма! Тільки зачесана, тобто такий собі цивілізований варіант ворожки. Після варіння зілля у неї все волосся всколотятся, це зараз вона така насторожливо-спокійна. Я все ж таки схиляюся до того, що це не варіант на кожен день, а щось ексклюзивне.

Ось такі от мої "модні" зачіски!!! :)

10 Правил Новогоднего Макияжа

Новый Год — это один из самых важных и светлых дней в году, это день, к празднованию которого каждый из нас готовится заранее и продумывает свой образ до мелочей. Неотъемлимой составляющей праздничного облика является удачный макияж. Предлагаю вам ознакомиться с 10 правилами новогоднего макияжа и выглядеть в эту ночь — безупречно.

Прежде всего стоит обратить внимание на такие моменты:
» новогодний макияж должен быть эффектным и ярким. Не забывайте, в эту ночь будет сделано много фото и видео, а при исскуственном освещении все смотрится бледнее, чем есть на самом деле. Сделайте акцент на глаза или губы, кстати, в эту ночь можно сделать ставку и на то, и на другое, главное, не переусердствовать. Сделайте ваш мейк выразительным;

» ваш макияж должен с легкостью поддаваться реставрации. В новогоднюю ночь может произойти все, что хочешь — никто не застрахован от размазавшейся помады или потекшей туши;
» стойкость новогоднего макияжа является одним из его ключевых качеств. Выберите стойкую, проверенную косметику, нанесите основу под тени;

» не бойтесь экспериментов. Когда как ни в Новый Год примерить накладные ресницы или ногти?
» даже если вы не пользуетесь тональным кремом и другими маскирующими средствами, обратите свой взор на них сейчас.Нанесите на лицо и шею основу или тональный крем, а затем матовую пудру. Так вы в считанные минуты спрячете все недостатки и неровности кожи;

» блестки. Побольше блесток. Я не предлагаю вам стать младшей сестрой новогодней елки, но все же рекомендую нанести немного мерцающей пудры или мелких блесток на область декольте и скулы;

» накануне праздника проведите репетицию макияжа;
» не делайте макияж прямо утром 31 декабря — сделайте его под вечер, дайте коже отдохнуть — ей и так предстоит нелегкая ночь;
» используйте стойкую помаду, а не блеск для губ — в этом случае вам не придется поправлять макияж после каждого выпитого бокала шампанского;

У Торонто судять чаклунку

Напередодні Нового року Вішвуд Персод постане перед судом у Торонто. Її звинувачують за надзвичайно рідко застосовувалася, але існуючої статті канадського законодавства, що передбачає покарання для людей, які стверджують що вони чаклуни. Закон карає за те, що в подібних випадках «чаклунські чари» використовуються для банального здирництва. Жертвою Персод став адвокат в Торонто. Спочатку вона зуміла переконати його в тому, що є нащадком стародавнього ведовского роду. Потім вона розповіла про те, що в неї вселився дух його сестри-небіжчиці, який пообіцяв зробити адвоката багачем, у випадку, якщо його грошові кошти будуть передані під контроль «відьми». Ряд операцій, здійснених «чаклункою», провалився, адвокат схаменувся і повідомив у поліцію. Закон про покарання «фіктивних чаклунів» був прийнятий в 1892 році. Він встановлює, що саме по собі ведовство більше не є злочином на території Канади, проте спроба використання нечистої сили з метою вимагання або шахрайства карається штрафом в 2 тисячі доларів і півроку тюрми.

Афганські жінки обурені: Карзай прийняв закон про право мужів гвалтувати своїх дружин


Прийнято новий сімейний кодекс для шиїтського населення Афганістану, пише Франческа Каферрі в статті, опублікованій в газеті La Repubblica.

Як стало відомо спочатку з афганської, а потім і зарубіжної преси, президент Афганістану Хамід Карзай підписав закон про те, що чоловік може вступати у сексуальні відносини з дружиною, навіть якщо вона цього не хоче. Цей закон стосується шиїтського населення країни. Згідно з новим законом, жінка не може піти до лікаря або шукати роботу без дозволу родичів-чоловіків. Жінка не може співати і виступати на публіці. Питаннями освіти дітей тепер буде займатися чоловік, а в його відсутність - дід.

Афганський громадянське суспільство висловлює обурення. Жіночі правозахисні організації заявляють, що цей закон йде врозріз з конституцією країни, до Статуту ООН і всіма договорами, які підписував Кабул. За словами правозахисниці Села Гаффар, прийняття цього закону свідчить про те, що уряд готовий забути про права жінок, щоб отримати додаткові голоси на виборах, щоб гарантувати підтримку своєму неміцному кабінету міністрів, президент готовий йти на поступки самим реакційним верствам афганського суспільства, включаючи талібів.

Гнів таких активісток, як села, спрямований і на міжнародне співтовариство, яке, за їхніми словами, закриває очі на те, що відбувається в Афганістані. ООН ніяк не відреагувала на прийняття цього закону. "Це дуже слизьке питання, - кажуть дипломати, акредитовані в Афганістані, - ми не можемо втручатися в демократичний процес в Афганістані, якщо закон був прийнятий відповідно нормами законодавства. Але Європейський Союз стежить за ситуацією і підтримає акції, які зробить громадянське суспільство". Учора в Гаазі Карзай відмовився від будь-яких роз'яснень з питання про прийняття цього закону. Автор статті впевнений, що навряд чи афганському громадянському суспільству поодинці вдасться зруйнувати стіну, встановлений президентом та його оточенням.

Джерело: La Repubblica

Образ сучасної православної жінки


Ваша Святість, шановане отці, дорогі сестри і брати ...!

З великою вдячністю до організаторів, сьогодні ми відкриваємо Перший Форум православних жінок. Мені хотілося б підняти тему збірного образу сьогоднішньої головної героїні - образу сучасної православної жінки. Точніше, двох його аспектів - нинішнього спотворення і необхідності подальшого медіаформірованія.

Сьогодні, будучи оточеною тисячею красивих і активних воцерковлених дам, особливо важко повірити в те, що у свідомості переважної більшості «зовнішніх» людей православна жінка може бути двох «видів»: або самотня невдаха (сімейний стан: розлучена, виховує одного дорослого дитини; рід занять - або при церкві, або на малооплачуваною роботі; зовнішній вигляд - неохайний спідниця, похмурість, хусточку, кросовки, рюкзачок). Або - товста замучена мати багатодітного сімейства - у вічному безгрошів'я, при смутному чоловіка і сопливих детишках в одежинах із сусідського плеча.

Будь-які «виключення» з склалися в умах нецерковних громадян «правил» викликають лише осуд, з серії нині майже вже пережитого «попа на Мерседесі».

Чому за останні 20 років сформувалося саме така думка - питання довгий і непростий, а деякі наполягають на тому, що він ще й спірне: мовляв, зразок нечесаний Фотина, що читає в метро молитвослов, обгорненою в позаминулорічний МК - справи давно минулих днів. Я займаюся цією темою не перший рік і завжди з надією вслухався в аргументи тих, хто «не зустрічав» жінок, з смирення і традиції обгорнутих поверх джинс недоладним хусткою або які поклали на голову целофановий пакет ... На мій превеликий жаль, суперечка майже завжди доводиться вигравати. Згадується коментар однієї ярої опонентки, яка зізналася, що побачила проблему тільки після того, як її подруга попросила повести її в храм. Коли вона побачила зазвичай акуратну і більш ніж миловидну дівчину, начепити на себе майже лахміття, а на здивоване «Що з тобою?» Відповів: «Ну так ми ж до церкви!»

Треба визнати, що ми особисто проклали стежку послідовної маргіналізації образу сучасної православної жінки. Питання в тому, як зійти з протоптаною колії і на повний голос заявити, що жінка, що знаходиться у церковній огорожі, виявилася тут не через убогості, а навпаки. Вона може не тільки «молитися, постити і слухати радіо Радонеж». Стать православнйо жінкою не так-то просто, а, отже, почесно. Що воцерковлення, патріархальна сім'я і діти (не один і навіть не два), дотримання традицій і постів не заважає їй мати гарну освіту, прекрасну роботу і доглянуту зовнішність. Вона щаслива.

Сподіваюся, всі розуміють, що даний випадок з розряду тих, коли ми бачимо «велике через мале» і, ведучи розмову про стоптаних черевиках, насправді говоримо про набагато більш важливе, навіть, не побоюся стверджувати, що про місію. Святійший Патріарх Кирило, ще будучи Митрополитом, поділився з журналістами тим, що був вражений, отримавши від глядачів своєї програми «Слово пастиря» листа з питанням, чому православні жінки так убого виглядають. Тоді владика піддав критиці тих віруючих, які з надмірним зневагою ставляться до свого зовнішнього вигляду, що створює, за його словами, негативне враження від православ'я в цілому: «Ми не повинні робити враження дивних, придуркуватих людей, якщо ми хочемо бути Церквою народу, а не замикатися в гетто. Ми повинні показати приклад народу, в тому числі і своїм зовнішнім виглядом. Православ'я - це не убозтво, це краса життя! "

Сформувавши адекватний образ православної жінки, ми повинні поставити перед собою глобальну мету конкурувати з такими популярними жіночими медіаобразамі, як «Cosmo-girl» і «жінка-Vogue». На арену журнального ринку, який, будемо чесні, вже виховує і буде виховувати наших дочок, повинен вийти образ «ortho-woman»: консервативної дівчата (жінки), яка відмінно вписується в сучасні реалії, але спирається на вічні цінності, яку проповідує Православ'ям.

Ми вже робимо перші кроки в цьому напрямку: православний жіночий журнал «Слов'янка» виходить у відмінному поліграфічному якості. Однак контент-наповнення, знову ж таки опускає нас на грішну землю. Мій улюблений приклад - це коментар священика до статті про жінку за кермом:

«Ми не маємо права засуджувати жінку, яка купує автомобіль і починає водити: це вимушений захід, інакше вона просто не зможе виконувати своїх обов'язків перед чоловіком і дітьми».

Або опис однієї матушки:

«Вона не стане блищати дотепністю і привертати до себе увагу своєю особистою думкою і розповідями. Як школярка, вона говорить тільки тоді, коли її запитують ».

У поєднанні з обкладинками, на яких розміщені фото красивих жінок, але зроблені для сімейного архіву, це справляє то вкрай убоге враження.

Хтось заперечить, що, мовляв, ми живемо чесно, і якщо світський глянець «отфотошопіт» кавер-героїню до невпізнання, то завдання православної журналістики - передати сяйво її очей і т.п. Однак відомо, що в православних виданнях не гребують тим, щоб прималював жінці на картинці з фотобанку спідницю замість штанів. Або змусити героїню матеріалу, що прийшла на фотозйомку в штанах - обмотати припасеним спеціально для таких випадків шматком матерії. І це нормально! Ми повинні відповідати заданій планці, але в усьому! Благо для цього у нас є всі ресурси, адже навіть перша леді країни погоджується з'являтися виключно на обкладинках журналів православних, а це багато про що говорить!

Прогрес для жінок - прогрес для всіх


Вони - наші матері, сестри, дружини і дочки. Вони - наші колеги і співвітчизниці. Вони становлять більше половини людства. Вони - це ми. І тим не менше кожен день їм як і раніше доводиться боротися проти насильства, безграмотності та нерівності, від яких вони страждають через одну єдину причину: вони - жінки.

Сумно, але кожна третя жінка в перебігу життя ризикує зазнати побиття, примус до сексу чи інших форм насильства, частіше за все з боку близьких їй людей. У березні 2007 року Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун зазначив: «Насильство щодо жінок та дівчаток продовжує залишатися невирішеною проблемою на кожному континенті, у кожній країні і культурному середовищі. Воно має важкі наслідки для життя жінок, їхніх родин і суспільства в цілому. У більшості суспільств таке насильство заборонено - однак реальність занадто часто така, що це явище нерідко ховається, або з ним негласно миряться ».

Крім того, жінки стикаються з величезними труднощами в отриманні рівного доступу до освіти і робочих місць. За оцінками ООН, лише 77% дівчаток у світі мають можливість одержати початкову освіту. З 785 мільйонів неписьменних дорослих планети дві третини складають жінки. Часто неможливість одержати освіту посилює економічні труднощі. У світі частка жінок серед бідняків непомірно високою. Вони виконують велику частину неоплачуваної і низькооплачуваної роботи, а також роботи далеко від дому, часто не маючи можливості користуватися пільгами і трудовими правами.

І це незважаючи на все більшу кількість свідчень того, що незалежно від отриманої освіти жінки, яким надаються відповідні можливості, стають прекрасними підприємцями. У Бангладеш банк «Грамін», організація - володар Нобелівської премії, що займається мікрофінансування, завдяки якому тисячам людей вдалося уникнути злиднів, вважає за краще кредитувати жінок. Сьогодні при здійсненні багатьох програм з мікрокредитування перевага віддається жінкам, оскільки вони бездоганно розпоряджаються отриманими коштами.

У світі жінки займають найважливіші керівні посади глав урядів і держав: у Німеччині, Новій Зеландії, Аргентині, Чилі, Ліберії і на Філіппінах. На жаль, у багатьох країнах голоси жінок не чути, і вони не грають провідної ролі в політичному процесі. Це означає, що закони, стратегії розвитку і урядові інститути не відповідають потребам всіх громадян і не сприяють прогресу в дотриманні прав жінок.

Цілі в галузі розвитку, сформульовані в Декларації тисячоліття ООН і схвалені в 2000 році 189 країнами-членами, зачіпають і проблему гендерної нерівності. У мети 3 передбачається заохочення рівності чоловіків і жінок та розширення прав і можливостей жінок і міститься заклик адресований урядам «Ліквідувати до 2005 року нерівність між статями в сфері початкової та середньої освіти, а не пізніше ніж до 2015 року - в усіх сферах суспільства».

Мета 5, що передбачає поліпшення охорони материнства, вимагає «Скоротити на три чверті за період 1990-2015 років коефіцієнт материнської смертності і забезпечити загальний доступ до послуг в сфері охорони репродуктивного здоров'я».

Багатьом установам ООН належить ключова роль у справі захисту прав жінок. Фонд ООН для розвитку в інтересах жінок (ЮНІФЕМ), заснований в 1976 році, очолює новаторські зусилля щодо викорінення насильства та боротьбі з бідністю та ізоляцією. Дізнайтеся про те, як ЮНІФЕМ та інші установи роблять глобальні заходи через Всесвітню конференцію ООН зі становища жінок, Жіночий міжнародний міжкультурний обмін і Комісію зі становища жінок, завдяки яким з'явилися такі значущі міжнародні угоди, як Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок.

Жінки та дівчата

Жінки часто відчувають на собі більш сильний вплив ВІЛ в порівнянні з чоловіками. На жінок припадає приблизно половина всіх людей, які живуть з ВІЛ у всьому світі. У країнах Африки на південь від Сахари, де епідемія є найбільш серйозною, жінки, за оцінками, становлять 57% дорослих, які живуть з ВІЛ, причому три чверті молодих людей, які живуть з ВІЛ на цьому континенті, складають молоді жінки у віці 15-24 років.

Гендерна нерівність робить жінок і дівчаток більш уразливими до зараження ВІЛ. Менший доступ до освіти і слабкі економічні можливості призводять до того, що жінки більше залежать від чоловіків в рамках своїх відносин; причому багато жінок, у яких немає засобів до існування, змушені обмінювати або продавати сексуальні послуги, з тим щоб прогодувати себе і своїх дітей. Якщо жінки позбавлені прав власності і не мають правового захисту, їх залежність в сім'ї стає ще сильнішим.

Жінки і дівчата біологічно більш вразливі до зараження ВІЛ. При незахищеному гетеросексуальному статевому акті ризик зараження ВІЛ від інфікованого партнера для жінок в два рази вище, ніж для чоловіків. Економічна та соціальна залежність від чоловіків часто обмежує можливості жінок, не дозволяючи їм відмовитися від сексу або домовитися про використання презервативів.

Вплив епідемії ВІЛ більше лягає важким тягарем на жінок, які виконують основні обов'язки по догляду, коли хворіють їх партнери-чоловіки, діти і батьки. Жінки, які живуть з ВІЛ, і жінок, чиї партнери вмирають від СНІДу, часто піддають дискримінації або кидають. За даними дослідження, проведеного в Індії, майже 90% опитаних ВІЛ-позитивних жінок заразилися від своїх чоловіків, проте в тому, що їхні чоловіки захворіли, часто звинувачували їх самих. У певному контексті їх більш низький статус у сім'ї та громаді знижує можливості для отримання медичної допомоги, включаючи антиретровірусне лікування.

Дівчата виявляються ще більш уразливими до зараження ВІЛ. Їхній вік робить їх більш безпорадними перед сексуальним насильством в порівнянні з дорослими. Дівчаток частіше забирають зі школи, ніж хлопчиків, або щоб доглядати за членами сім'ї, або через брак грошей для навчання всіх дітей.

Жінкам, що піддаються остракізму в суспільстві, наприклад, працівників секс-бізнесу та споживачам ін'єкційних наркотиків, загрожує більш високий ризик зараження ВІЛ. Крім того, вплив ВІЛ на них виявляється ще більш серйозним, оскільки доступ до систем підтримки в співтоваристві для них обмежений.

Для зниження впливу ВІЛ необхідно, щоб потреби і проблеми жінок вирішувалися на глобальному та національному рівні, а також на рівні громад. Критичне значення для успіху має зміна соціально-економічних факторів, що сприяють ризику зараження ВІЛ для жінок, таких як гендерна нерівність, бідність, відсутність економічних та освітніх можливостей, а також відсутність правового захисту та захисту прав людини.

Задоволення потреб жінок в профілактиці ВІЛ, лікування та догляд має життєво важливе значення для стримування епідемії.

Партнерство з жінками: Глобальна коаліція з проблем жінок та СНІДу



Публікації:

Доповідь про глобальну епідемію СНІДу

ПАТРІАРХ КИРИЛО: ЖІНКА, БУДЬ ЇЇ задумом творців, уже й далекий від приниженим становищем у сім'ї та суспільстві, І від нерозумних МУЖЕПОДОБІЯ

3 грудня, напередодні свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, у Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило очолив церемонію відкриття та пленарне засідання I Всеросійського форуму православних жінок на тему «Місія жінки в духовно-моральному становленні Росії». Святійший, зокрема, сказав:

"Сьогодні ми живемо в культурі, сформованої християнської Благой звісткою - незалежно від того, усвідомлюють це люди чи не усвідомлюють. І ми звикли до того, що жінки відіграють величезну роль у задумах Божих.
Християнське віровчення відрізняється від інших релігійних поглядів своїм особливим, піднесеним ставленням до жінки. Церква незмінно високо оцінювала жіноче служіння, і Першою серед жінок-християнок є Сама Пресвята Богородиця.

Вся подальша історія Церкви Христової свідчить про те, що на жінок покладена особлива місія - в міру свого покликання бути благовестніцамі Царства Божого. І якщо говорити про нашій Батьківщині, то в числі перших російських святих ми також зустрічаємо жінку - святої рівноапостольної княгині Ольги, яка виховала великого хрестителя Русі, а також преподобну Єфросинінський, що стояла біля витоків жіночого чернецтва в нашій Церкві.
У тяжкі роки богоборства саме жінки складали основу парафій Російської Православної Церкви. Стойко і самовіддано вони здійснювали сповідницький подвиг, засвідчуючи навколишнього світу про непорушність своєї віри. Імена багатьох з цих подвижниці, більшість з яких давно відійшли в інший світ, знає лише Господь, однак для всіх наступних поколінь вони явили добрий приклад жертовного слідування за Христом. Саме вони чисто фізично врятували Церква - наші матері та бабусі, які таємно від своїх чоловіків, братів, батьків хрестили своїх дітей і онуків, які передавали їм тепло християнського благовістя, виховуючи їх у християнському дусі і тим самим зберігаючи спадкоємство православної віри.

За два минулі десятиліття відбулися великі зміни. На зміну «білою хустинкою» 1950-х ─ 1970-х років, більшість з яких складали прості робітниці і селянки, прийшло нове покоління жінок - освічених, що володіють активною життєвою позицією. Принципово іншими виявилися і завдання, що постали перед ними. Багато храмів, повернуті Церкви після десятиліть запустіння, було необхідно відновити, спорудити нові, і цей величезний творчу працю був би неможливий без активної участі наших парафіянок.
Одночасно жінки несуть на своїх плечах й інший, не менш важливу працю - творення громад, вибудовування справжніх християнських стосунків між людьми, які відвідують храм. Ми бачимо наших благочестивих жінок і в лікарнях, де вони піклуються про стражденних. Ми бачимо, як вони надають допомогу жертвам бідності, болю або стихійних лих.
Неоціненною є роль жінки у відродженні духовної освіти і виховання, у розвитку соціального служіння, видавничої діяльності, створення мережі православних ЗМІ. У цих сферах максимально затребувані ті знання та досвід, які принесло до Церкви нове покоління, що прагне не тільки до збереження існуючих напрямків церковної діяльності, а й до творення її нових форм. Не випадково біля витоків багатьох церковно-громадських ініціатив, які отримали втілення в життя в ці роки, стояли саме жінки.

Сьогодні жінки як і раніше становлять більшість пастви Руської Православної Церкви, і цьому є просте пояснення: саме жінка, з її чуйним серцем і чуйною душею, в більшій мірі виявляється здатної відгукнутися на євангельський заклик.
Величезна вплив жінок у нашій системі освіти. Переважна більшість і шкільних вчителів, і вузівських викладачів ─ це жінки. Сьогодні працівники освітньої сфери ─ це ціле стан, яке потребує особливого опікою, тому що саме від нього, від його морального стану залежить майбутнє наших дітей, а значить ─ майбутнє всієї країни. Делікатна сфера взаємозв'язків сім'ї та школи, принципи, на яких будуються відносини між учнями та вчителями, повинні мати ясну і тверду етичну основу, що базується на любові і повазі до гідності людини, скільки б не було цій людині років.

У наш час більшість медичних працівників - жінки. Їм часто доводиться працювати в умовах матеріального недоліку, важких фізичних і психологічних навантажень. Те свідчення віри, любові і милосердя, яке несуть православні лікарі, медсестри, соціальні працівниці, особливо дорогоцінне.

Нерідко доводиться чути, що роль благочестивої жінки повинна зводитися тільки до домашніх справах, що вона повинна бути нечутною і непомітною. Таке гіперпатріархальное відношення може здаватися традиційним, однак історична істина говорить зовсім про інше. Образи святих дружин Русі - це образи жінок мудрих і сильних, жінок, які стали втіленням християнських ідеалів правди і милосердя.

Глибоко переконаний, що сьогодні православна християнка повинна займати активну громадську позицію, виступаючи берегинею християнських моральних цінностей в родині і в суспільстві. Крім покликання дружини й матері, жінки-християнки повинні усвідомлювати себе повноправними членами громадянського суспільства, відповідальними за долю країни. Необхідно їх активну участь у всіх сферах суспільного життя, що дозволяє зробити так, щоб голос віруючих був почутий. І одночасно роль дружини, матері, берегині вогнища ніколи і ні за яких обставин не може бути деформована, тому що це - реальний фізичний і духовний фундамент людського співжиття. Нічому не можна принести в жертву цінності сім'ї і материнства - ті цінності, від яких дійсно залежить реальне існування людської цивілізації.

Помилки часто пропонуються нам парами - щоб ми, уникаючи однієї, як би впали в другою. І гіперпатріархальность, про яку я згадав, часто стає реакцією на атмосферу сучасного світу, який нав'язує жінці абсолютно чуже їй ставлення до життя, коли «рівність» з чоловіками розуміється як наслідування найгіршим чоловічих рис - агресії, волі до суперництва, прагненню до кар'єри і професійним досягненням за рахунок зневаги до сім'ї і дітям.
Кожна людина може бути щасливою, лише живучи за своєю природою - і щастя жінки перш за все в тому, щоб бути дружиною і матір'ю. Я хотів би підкреслити, що в будь-якому морально здоровому суспільстві материнство оточена глибокою пошаною, і якщо наше суспільство не навчиться глибоко шанувати і підтримувати жінку-матір, у нього не буде майбутнього.
Жінка, якою її замислив Творець, далека і від приниженого становища в сім'ї та суспільстві, і від нерозумного мужеподобія ".

Перше побачення. Що можна, а що не можна?!




Якщо Ви регулярно стежите за оновленнями на нашому блог-порталі "Разноблог", то Ви, швидше за все прекрасно пам'ятаєте публікацію однієї з наших ведучих, яка розповідала чоловічої частини наших читачів, як чоловік повинен вести себе на першому побаченні. Що ж, стаття вийшла дуже навіть цікава та пізнавальна. Сьогодні я запрошую Вас, дорогі мої читачки, обговорити схожий питання про те, а як же нам - жінкам, правильно вести себе при першій зустрічі з чоловіком або, іншими словами, "що можна, а що не можна робити жінкам на першому побаченні?"


Перше побачення.

Нарешті сталося диво, і людина, про який ви так довго мріяли, запросив вас на перше побачення! Отже, треба неодмінно вразити, і ви починаєте дієту за тиждень до доленосної "зустрічі століття", купуєте собі нову білизну (просто так, для впевненості в собі) і записуєтесь до перукарні та на манікюр. І от, Ви вже летите на цю омріяну романтичну зустріч ...

Здавалося б, все було чудово - Ви виглядали приголомшливо, кокетливо посміхалися, уважно слухали, а в кінці він попросив номер вашого телефону, але ... Але він більше не дзвонить, хоча і обіцяв, і через тиждень-другий стає зрозуміло, що цього вже не
відбудеться, як не жди.

Звичайно, можна тішити себе думками про те, що він дуже багато працює, а останнім часом нові проекти взагалі на дають зайву чашку кави випити, захворів або просто загубив ваш номер телефону і т.д. і т.п. Проте краще подивитися правді в очі, ніж обманювати саму себе - просто йому щось не сподобалося у вашій поведінці настільки, що бачити вас вдруге немає ніякого бажання.


Популярні жіночі помилки.

Ось найпопулярніші жіночі помилки, після яких, другого побачення, як правило, не буває:

1) Ви занадто сильно показали свій інтерес до нього, і він ... банально злякався. Звичайно, кожному чоловікові приємно, коли він подобається привабливою жінці, якої Ви є, але це зовсім не означає, що він погодиться на все, тому не варто розповідати про своє ставлення до сімейного життя, про те, скільки дітей Ви хочете мати, і, само собою зрозуміло, не потрібно особливо розпитувати чоловіка про ці інтимних нюансах. Отже, тримайте себе в руках, зберігайте зовнішній спокій та дотримуйтеся нейтральних тем розмови, яких безліч (погода, захоплення, хобі або спорт, в кінці-кінців) ...


Ви занадто сильно показали свій інтерес до нього.


2) Намагаючись вразити кавалера, ви наговорили такого ... Послухати Вас, так Ви і свою фірму маєте, і квартира у вас розкішна в центрі, і автомобіль новий, і відпочивати Ви звикли виключно на островах. Взагалі-то, погодьтеся, що починати стосунки з брехні дуже нерозумно, як і відверто вихвалятися перед співрозмовником.

3) Бажаючи справити враження модної гламурної красуні, Ви вирішили запропонувати йому дуже дорогий ресторан, та взагалі дали ясно зрозуміти, що на Вас потрібно неодмінно витрачати багато грошей. Це ж всього лише перше побачення, і все, що маю вам цей не дуже знайомий чоловік - це бути ввічливим і галантним!

4) Ви натякнули ймовірне кавалеру, що у вас немає ніяких проблем з чоловічою увагою - вчора Ви зустрічалися з одним шанувальником, завтра Вас чекає інший, та ще й безнадійно закоханий залицяльник постійно вам телефонує. Подумайте самі, ну кому сподобається перспектива бути "одним з ..."?


Чоловік - бабій.

5) Ви були занадто допитливі. Не слід задавати деякі питання людині, яку Ви ще знаєте погано (не дивлячись на те, що ви придивлялися до нього декілька тижнів і навіть потайки розпитували спільних знайомих). Навіщо одразу питати про причини його розлучення, любовні пригоди чи розмір зарплатні? Це теж запросто може насторожити або навіть відлякати. А це - явно не те, що Вам потрібно!

6) Вам перешкодила ваша відкритість та відвертість. Інформацію про свої проблеми, хвороби та колишніх чоловіків краще притримати на більш пізній період вашого знайомства.

Але від хвилювання під час побачення помиляємося не тільки ми - жінки, а й наші супутники - чоловіки. Далеко не кожен може розкритися одразу, тому, якщо нічого особливо страшного не трапилося, дайте людині другий шанс, і, можливо, ця сама людина - це та сама справжня любов, про яку Ви так довго мріяли.

Проте, нерідко привід для того, щоб не залишати свій номер телефону, дійсно є. Тому задумайтесь, наприклад, якщо - Ваш кавалер намагається напроситися до Вас додому при першій же зустрічі. Тут можливі два варіанти, і обидва - невтішні. Варіант перший - його цікавлять лише інтимні стосунки, а говорити з вами на різні там теми, щоб дізнатися краще як особистість - це зайве. У такому випадку вирішуйте самі, чи потрібна Вам така модель відносин, але зрозумійте, що в такому випадку Ви явно не перша і не остання для нього на цьому тижні. І другий варіант - він просто хоче зекономити на кафе, барі, кінотеатрі ... Тут коментарі зайві.


Його цікавлять лише інтимні стосунки.

Раджу також добре замислитися над правильністю Вашого вибору, якщо:

- У нього багато подруг, більшість з яких - його колишні дівчата. Цікаво, він дійсно вміє так легко і швидко заводити і рвати відносини, чи жінки були самі настільки раді його позбутися? Є привід задуматися.

- Якщо в кафе або барі, в якому ви вирішили провести своє перше побачення, йому не подобається абсолютно все, включаючи інтер'єр, меню, страви, то є Ваш шанувальник не соромиться демонструвати свій поганий настрій при дамі.

- Йому вже далеко за 30, а він все ще живе з мамою? На жаль, у наш час придбати власну оселю дуже і дуже важко, але придивіться до цього чоловіка по-уважніше: можливо, йому взагалі не потрібно жити окремо, адже мама і нагодує, і речі випере, і пожаліє? На вкрай важкі стосунки з дорослими чоловіками, для яких найголовніший авторитет в житті - це мати, скаржилися багато жінок, тож подумайте добре, а чи потрібно Вам це?

- Він при вас демонстративно оглядає з голови до ніг інших жінок і (боронь Боже!) Робить їм компліменти у Вашій присутності. Запам'ятайте, погане виховання не лікується!
І цей тип - герой не Вашого роману.

Якщо ж Ви вважаєте, що ваш обранець не такий, а навіть навпаки, він був уважний та демонстрував чудові манери, і Ви вели себе відмінно, а все одно продовження вашої романтичної зустрічі не відбулося, то не поспішайте звинувачувати себе та шукати в собі недоліки -- краще проаналізуйте ситуацію.

Можливо, ви натрапили на чоловіка, який і зовсім не збирався заводити бодай якісь стосунки (нерідко так роблять чоловіки, які шалено бояться втратити свободу), але зустрічатися з жінками у вільний час - це так приємно. Його можуть навіть не цікавити інтимні стосунки, їм потрібен лише відпочинок у приємному товаристві. Тому не фантазуйте і нічого не плануйте одразу після першої зустрічі з чоловіком. Краще запам'ятайте декілька правил для хорошого настрою, які допоможуть вам сприймати події адекватно і не займатися самобичуванням:


Поважайте себе і чоловіків.

1. Не намагайтеся бути тим, ким Ви не є насправді. Якщо Вас запросили на побачення, то Ви вже чимось зацікавили цю людину, тому
ніяких кардинальних змін іміджу, поки не дізнаєтеся його краще. І не забувайте - побачень та кавалерів може бути багато, а Ви у себе одна-єдина!

2. Перш ніж вийти з дому, станьте перед дзеркалом та скажіть самі собі вголос: "Це просто перше побачення. Я збираюся гарно провести час та познайомитися з новою цікавою людиною, а що з цього вийде - подивимося пізніше ".
Адже ми-жінки такі мрійниці і можемо у своїх мріях вийти заміж, придумати імена майбутнім дітям та відсвяткувати золоте весілля, а реальність, часто, буває трохи іншою.

3. Не будьте занадто нав'язливою. Дайте зрозуміти, що згодні зустрітися ще раз, але не запрошуйте першою і взагалі не проявляйте забагато ініціативи, дозвольте чоловікові бути головним - так Ви краще зрозумієте, що саме йому від Вас потрібно.

Ну, і наостанок хочеться відзначити одну важливу річ. Якщо ми - жінки, що будемо цінувати і поважати себе (не плутати з нарцисизм), то важко буде розраховувати на серйозні стосунки з чоловіками.

Любіть себе і поважайте чоловіків.


P.S. А Ви, що думаєте з цього приводу? Чекаю Ваших коментарів.